Get Adobe Flash player

Ofšora kompanija

Ofšora kompanijas reģistrācija

Kompānija, kas reģistrēta nodokļu atvieglojumu zonā, dod savam īpašniekam lielas priekšrocības un iespējas, kas sekmē biznesa strauju attīstību. Optimizēt nodokļu nastu.  

Kas ir ofšora kompānija( uzņēmums)?

1. Ofšoru uzņēmums: šis termins raksturo īpaša statusa juridiski organizētu uzņēmumu, kas tam nodrošina maksimālu nodokļu zudumu nodrošināšanu( lielākoties gadījumu līdz nullei). Tāds statuss parasti ir saistīts ar lietu operāciju grāmatošanas prasību aiz robežām jurisdikcijas, kur dotā ofšora kompānija oficiāli ir iereģistrēta. Tikai šajā gadījumā ofšora kompānija atbrīvojas no visiem vai no nodokļu savas mātes jurisdikcijas teritorijā.

2. Likumdošana, kā noteikumi, nosaka, ka ofšoru uzņēmuma vadība, ietverot dibināšanas funkcionējošo ofisu, jādarbojas ne tajā teritorijā, kurā tas reģistrēts. Citiem vārdiem sakot, ofšoru uzņēmums lielākoties gadījumu nedrīkst būt rezidents savai oficiālajai jurisdikcijai. No šā arī izriet termins „offshore”, kas nozīmē „ārpus robežām”. No juridiska viedokļa ofšora kompānija principiāli ar neko neatšķiras no citām kompānijām un uzņēmumiem. Tas skaitās pilntiesīgs saimnieciskās darbības dalībnieks.

3. Ofšora kompānijas galvenās īpatnības ir saistītas ar tās nerezidentu statusu. Tas nozīmē, ka pārvaldes un ofšora firmas kontroles centrs atrodas aiz robežas. Tās funkcionēšanai pietiek ar formālu kompānijas atribūtu esamību- īpašnieki, direktori ( parasti vajag ne mazāk kā 2), statūti, banku konti, reģistrācijas dokumentu kopums.

Kādās valstīs Jūs varat reģistrēt ofšora kompāniju?

Uz doto brīdī pasaulē ir vairāk nekā 60 valstis, kur ir iespējama kompāniju reģistrācija ar nodokļu atvieglojumiem. Vispopulārākas no tām ir:  Britu Virdžīnu salas, Bahamu salas, Belīze , Seišelu salas, Panama, Kipra, Honkonga un citas. 

Lielākā savā daudzumā šīs valstis ir salu valstis- bijušas Lielbritānijas kolonijas, un reģistrācijas procedūra šīs valstīs ir ļoti līdzīga, tāpēc mēs palīdzēsim Jums piereģistrēt kompāniju jebkurā ofšora jurisdikcijā.

Bet gribas pievērst uzmanību, ka ekzotiskām jurisdikcijām bieži ir daudz trūkumu, un ļoti ret kad tām ir kaut kādas priekšrocības.

Mēs varam piedāvāt kā jau iereģistrētas kompānijas dažādās jurisdikcijās, kā arī piedāvājam iespēju reģistrēt kompāniju „pēc konkrēta pasūtījuma”, ievērojot visas klienta intereses.