Get Adobe Flash player

Īsi par mani

Īsi par mani 

2003. gada pabeidzu Baltijas- Krievu institūtu ar jurisprudences bakalaura grādu.

2005. gadā veiksmīgi aizstāvēju magistra darbu un ieguvu civillietu magistra grādu.

2004. gadā uzsāku rofesionālu karjeru kompānijā, kura nodarbojas ar tirdzniecības platformas uzturēšanu valūtas spekulatīvajā tirgū FOREX, kā arī ar datortehnikas un datorprogrammu pārdošanu, hostingu un reklāmu izvietošanas pakalpojumiem.

2004. gada beigās saku strādāt lielā transporta kompānijā pēc vadības uzaicinājuma, kur ieņēmu jurista amatu untransporta un kravu apdrošināšanas departamenta vadītāja amatu. Dotā pieredze kļuva par pamatu 2005. gada magistra darbam.

Strādājot transporta kompānijā, tika iegūta milzīga pieredze, kura ir tik svarīga manējā tagadējā karjērā, darbā ar Latvijas Republikas nerezidentiem un ofšora kompānijām.

Sajā periodā Latvijas Republikas teritorijā (2002- 2004.g.) bija ievēsta obligāta pārreģistrācija no „uzņēmumiem” uz „komersāntiem” saskaņā ar jauno Latvijas Republikas Komerclikumu, kas stājās spēkā 01.01.2005. gadā.Tā bija milzīgā pieredze latvijas uzņēmumu reģistrācijā/pārreģistrācijā gan LR Uzņēmumu reģistrā gan nodokļu iestādēs.

Kopš 2005. gada esmu transporta un ekspedīcijas sabiedrības ar ierobežotu atbildību dibinātāja. SIA līdz šim brīdim veiksmīgi strādā autopārvadājumu jomā. Kā arī tajā pašā gadā atvēru savu privāto juridisko praksi.

Kopš 2009. gada esmu valdes priekšsēdētāja kompānijā, kura piedāvā konsaltinga pakalpojumus finanšu, banku, jurisprudences sfērās kā arī nekustama īpašuma sfērā. Šīs kompānijas ietvāros darbojas šķīrējtiesa, kura uz doto brīdi izskatīja vairāk nekā 350 lietu, kā arī esmu šīs tiesas tiesnese kopš šķīrējtiesas dibināšanas.    

Savā aktīvā ir pieredze darbam ar valsts un pašvaldības iestādēm. Kā piemērs, divgadīgs uzņēmuma līgums ar Daugavpils domi un Daugavpils medicīnas koledžu.

Ar gadiem uzkrāju tik lielas zināšanas un pieredzi, kas dod man iepēju sniegt viss augstākas kvalitātes juridiskos pakalpojumus gan Latvijas Republikas rezidentiem gan nerezidentiem.